עדכונים לגבי פריצת ה - PlayStation 4

 

בעמוד זה אנו נעדכן אתכם במידה ויצאו עדכונים לגבי הפריצה לקונסולות הפלייסטיישן 4

מעבדת דומינטור מתמחה בתחום התקנת ההסבות ומבצעת פריצות לכל סוגי הקונסולות הקיימות כיום בארץ כמו Xbox 360 Playstation 3 Wii PSP 3DS ועוד.

במטרה לרכז את המידע עבור לקוחותינו - הקמנו את עמוד זה שיכיל את כל החדשות והעדכונים לגבי הסבות חדשות שיוצאו לPS4

כמה נקודות חשובות:

פריצה בדרך כלל יוצאת רק לאחר שיש מספיק משחקים לאותה הקונסולה כדי שישתלם להשקיע ולפרוץ את אותו המכשיר.

במידה ומוציאים פריצה מוקדם מידי - דבר זה יכול לקטול את אותו המכשיר ולגרום למפתחים לא לרצות להשקיע וליצור משחקים לפלטפורמה הזו

פריצה יכולה לצאת בכמה צורות כמו למשל הפעלת משחקים מדיסקים או מהארדיסק ,בתור תוכנה או רכיב אלקטרוני (צ'יפ)

 

רוצים להשאר מעודכנים לגבי מידע חדש על פריצות לסוני פלייסטיישן 4? הוסיפו עמוד זה לסימניות שלכם והכנסו מעת לעת להתעדכן אם יש חדש!

בנוסף תוכלו לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו - אנחנו מעדכנים חדשות כאלו גם שם.


חדשות:

15/12/15: מישהו הידוע בשם CTurt מצא פרצה במערכת מאוד דומה לפריצה שהייתה בסוני 3. אבל הוא לא בנה שום פריצה או שום דבר מכיוון שהוא עשה את זה בתור פרויקט תכנות ולא במטרה לפרוץ את המכשיר! הוא פרסם חלק מהדברים שהוא מצא עם רמזים על מנת לא לגרור תביעות מסוני! ובעצם אין שום פריצה רק כיוון לפריצה! נכון לעכשיו מה שהוא מצא תופס רק למכשירים שהגירסה שלהם היא 1.76 ומטה!! ובגירסאות החדשות יותר כבר לא רלוונטי.

1/2/14: נכון להיום אין חדשות לגבי פריצה או התקדמות בנושא

12/3/14: יצא שמועה שתצא פריצה לסוני 4 וכבר פורסם סרטון שזה עובד, סרטון זה התגלה כפקטיבי ולא אמיתי. מתיחה בלבד. כרגע עדיין אין שום חדש לגבי פריצה אמיתית.

3/7/14: נכון להיום אין פריצה עדיין, השארו איתנו לעדכונים

17/9/14: נכון להיום אין פריצה עדיין, השארו איתנו לעדכונים

29/9/14: האקר בשם Zexocao פרסם באתר ידוע כי הוא מצא דרך להעלות תוכנות JAVA על מכשירי הסוני פלייסטישן 4. זוהי עדייין לא פריצה לPS4 אך זוהי בהחלט התחלה טובה בהתחשב בכך שגם בפלייסטיישן 3 אלו היו השלבים הראשוניים שקרו לפני פריצה. בתור הוכחה להצלחה זו, Zexocao העלה סרטון ליוטיוב שמציג את השגיו  עד כה. לצפיה לחץ כאן

25/10/14: ההאקרים NAS והאקר נוסף בשם PROXIMA מצאו ברג לכתיבת קובץ למערכת הסוני בגרסה 1.76 דרך העלאת קבצים לשרת וכניסה דרך הדפדפן לאותם קבצים.
 לאחר שנמצא שהבאג הנ"ל עובד על PSVITA, הם החליטו לנסותו גם מכשירי הסוני פלייסטיישן 4 ולאחר מספר שינויים הצליחו. כרגע האתר עם הקבצים נסגר זמנית מסיבות ברורות אך ניתן להוריד את ערכת הקבצים ולהתקין על שרת פרטי בשביל לנסות את התהליך בבית. מה שכן, כרגע אין שום תוכנות או כלים שיעזרו להשתמש באקספלוייט הזה ולכן עדיין לא ברור לאן זה יוביל. אך זוהי התקדמות רצינית בתהליך הפריצה.
 סוני כבר הספיקו להוציא גרסה חדשה שמעלימה את הבאג הזה ולכן מי שכבר עדכן את המכשיר לא יוכל לנסות או להשתמש בו בעתיד עד הודעה חדשה.