מצעד המשחקים המומלצים עבור XBOX ONE

 

1. DESTINY

 דסטיני לוקח אותנו לעיר האחרונה בעולם כולו בעוד 700 שנה מעכשיו, במשחק גוף ראשון אתם תגלמו את THE PROTECTOR במשחק עולם פתוח תשחקו גם הגיבור וגם במידה מסוימת יוצר העלילה ותבחרו לאן המשחק מתפתח. ניתן לשחק את העלילה לגמרי לבד או עם חברים ברשת (עד שני שחקנים נוספים).

 

 

2. CALL OF DUTY GHOSTS

משחק היריות המפורסם ביותר לאקסבוקס וואן! המשחק בנוי בגוף ראשון בו תיכנסו לנעליו של חייל גרילה, מספר שנים לאחר נפילתה של ארה"ב. החיילים שנותרו נלחמים על הישרדותם ועל השגת השלטון על מדינתם בחזרה. תוכלו להנות מגרפיקה וסאונד באיכות גבוהה במיוחד. 

3. WATCH DOGS

משחק הפעולה בגוף שלישי, עולם פתוח מלא משימות בו תגלמו את איידן פירס שנלחם בשחיתות שבעיר שיקאגו. איידן משתמש בכישוריו כהאקר בשביל להשיג יתרון על הרעים. משחק מעולה מבית היוצר UBISOFT


4. BATTLEFIELD 4

משחק היריות בגוף ראשון בו תגלמו את סגן רקר אשר נלחם יחד עם יחידתו ברוסים ובסינים כדי למנוע את הכאוס העולמי הבא. באטלפילד 4 ידוע בעיקר במשחקיות המהנה שלו במולטיפלייר ורוב השחקנים רוכשים אותו במיוחד בשביל האונליין.


5. NEED 4 SPEED RIVALS

משחק המירוצים המפורסם מתרחש בעולם פתוח בו תחוו את האדרנלין והמתיחות שבין נהגי מירוצי רחוב ושוטרים. תוכלו לבחור האם לשחק כנהג מירוץ או שוטר ולא משנה באיזה צד תבחרו תגלו עלילה שונה לחלוטין של משימות והישגים למשחק מהנה יותר.


6. ASSASSINS CREED IV

משחק ההמשך בסדרה המפורסמת מתרחש באיים הקאריביים בשנת 1715 בו תגלמו את אדוארד קנווי- פיראט ורוצח שכיר- סבו של קונור המפורסם. המשחק  הינו משחק אקשן מרתק וסוחוף מבית היוצר יוביסופט.

7. WOLFENSTEIN

טירת הנאצים בגרסה החדשה לאקסבוקס וואן לוקחת אותך למציאות אלטרנטיבית בה הנאצים ניצחו במלחמה. במשחק תגלמו את בי-ג'יי החייל שילחם על הפלת המשטר הנאצי. המשחק הינו משחק יריות גוף ראשון לשחקן אחד בלבד.


8. TOMB RIDER
סיפורה של לארה קרופט המפורסמת שוחרר במיוחד לאקסבוקס וואן ברזולוציה גבוהה ביותר. במשחק זה תגלו איך לארה קרופט נהפכה מסטודנטית נחמדה ללוחמת הישרדות מפורסמת


9. SNIPER ELITE 3

משחק יריות גוף ראשון בו תגלמו את דמותו של הסוכן קארל פיירברן שמתמחה בצליפה אשר מסייע לכוחות הביטחון במשימותיהם נגד האויב בתקופת מלחמת העולם השנייה.


10. DEAD RISING 3

דד ריזינג 3 הינו משחק הזומבים המבוקש שיצא בלעדי לאקסבוקס וואן! מדובר במשחק גוף שלישי מבית היוצר CAPCOM בו תיסחפו לעלילה על עיירה דימיונית בה התפרצה שלושה ימים קודם לכן מגיפת זומבים. בהצלחה!