מצעד המשחקים המומלצים עבור PlayStation 4

 

1. THE LAST OF US

 משחק המתח מתרחש בעולם פוסט אפוקליפטי לאחר התפרצות של מגיפה קשה. בעלילה תעקבו אחרי סיפוריהם של ג'ואל ואלי שמנסים לשרוד כנגד כל הסיכויים בעולם בו אנשים רוצחים אחד את השני כדי לשרוד. The Last Of US קטף ציון 10 מתוך 10 באתר IGN ופרסים נוספים על היותו משחק מתח מצוין!


 

2. CALL OF DUTY GHOSTS

משחק היריות המפורסם ביותר לפלייסטיישן 4! המשחק בנוי בגוף ראשון בו תיכנסו לנעליו של חייל גרילה, מספר שנים לאחר נפילתה של ארה"ב. החיילים שנותרו נלחמים על הישרדותם ועל השגת השלטון על מדינתם בחזרה. תוכלו להנות מגרפיקה וסאונד באיכות גבוהה במיוחד. 

 

 

3. DESTINY

 דסטיני לוקח אותנו לעיר האחרונה בעולם כולו בעוד 700 שנה מעכשיו, במשחק גוף ראשון אתם תגלמו את THE PROTECTOR במשחק עולם פתוח תשחקו גם הגיבור וגם במידה מסוימת יוצר העלילה ותבחרו לאן המשחק מתפתח. ניתן לשחק את העלילה לגמרי לבד או עם חברים ברשת (עד שני שחקנים נוספים).

 

 

 

4. WATCH DOGS

משחק פעולה בגוף שלישי בעולם פתוח עם מלא משימות. במשחק תגלמו את איידן פירס שנלחם בשחיתות שבעיר שיקאגו. איידן משתמש בכישוריו כהאקר בשביל להשיג יתרון על הרעים. משחק מעולה מבית היוצר UBISOFT

 


 

5 INFAMOUS: SECOND SUN

משחק האקשן סקונד סאן יצא בלעדית לפלייסטיישן 4 ומתרחש בעיר סיאטל. השחקן הראשי שמו דלסין היה נער רגיל על שפתאום ספג כוחות על אנושיים כאשר הכוח שלו הוא היכולת לספוג כוחות על אנושיים של אחרים כמוהו ולהילחם במשטרה שהוקמה כדי ללכוד אותם ולהשמידם. זה המשחק השלישי בסדרה שקיבל ציונים גבוהים ומומלץ ביותר!

 

 

6. BATTLEFIELD 4

משחק יריות בו תגלמו את סגן רקר אשר נלחם יחד עם יחידתו ברוסים ובסינים כדי למנוע את הכאוס העולמי הבא. המשחק בנוי בגוף ראשון וידוע בעיקר במשחקיות המהנה שלו במולטיפלייר. רוב השחקנים רוכשים אותו במיוחד בשביל המשחקיות באונליין.

 


 

7. NEED 4 SPEED RIVALS

משחק המירוצים המפורסם בו תגלו את המתיחות והאדרנלין שבין נהגי מירוצי רחוב ושוטרים. המשחק אשר מתרחש בעולם פתוח מאפשר לכם לבחור האם לשחק כנהג מירוץ או כשוטר ולפי הצד שתבחרו תגלו עלילה שונה לחלוטין של משימות והישגים למשחק מהנה יותר.


 

8. ASSASSINS CREED IV

משחק ההמשך בסדרה המפורסמת של assassins creed מתרחש באיים הקאריביים בשנת 1715. במשחק תגלמו את אדוארד קנווי- פיראט ורוצח שכיר- סבו של קונור המפורסם. המשחק הינו משחק אקשן בין המרתקים והסוחפים מבית היוצר יוביסופט. 

9. TOMB RIDER
סיפורה של לארה קרופט המפורסמת שוחרר במיוחד לאקסבוקס וואן ברזולוציה גבוהה ביותר. במשחק זה תגלו איך לארה קרופט נהפכה מסטודנטית נחמדה ללוחמת הישרדות מפורסמת.

 


 

10. SNIPER ELITE 3

משחק יריות גוף ראשון בו תגלמו את דמותו של הסוכן קארל פיירברן שמתמחה בצליפה אשר מסייע לכוחות הביטחון במשימותיהם נגד האויב בתקופת מלחמת העולם השנייה.